Визначився переможець аукціону по днопоглибленню порту Чорноморськ

Визначився переможець аукціону по днопоглибленню порту Чорноморськ

Сьогодні в системі електронних закупівель ProZorro відбувся аукціон з проведення днопоглиблювальних робіт у порту Чорноморськ, в рамках якого переможцем по двох лотах стала компанія China Harbour Engineering Company Ltd.

Предметом першого лота було днопоглиблення морського підхідного каналу порту Чорноморськ, а другого – днопоглиблювальні роботи в операційній акваторії 1-го ковша Сухого лиману порту.

За результатами відкритих торгів, компанія ChinaHarbourEngineeringСompanyLtd запропонувала провести днопоглиблення підхідного морського каналу за 87 149 000 грн без ПДВ,а роботи в операційній акваторії оцінила в 316 999 000 грн без ПДВ, що стало найкращим ціновою пропозицією по кожному з лотів.

Економія по лоту 1 склала 4 620 365 грн. без ПДВ, по лоту 2 – 36 033 189 грн. без ПДВ.

Нагадаємо, очікувана вартість робіт по лоту 1 становила 91 769 365 грн. без ПДВ, по лоту 2 – 353 032 189 грн. без ПДВ.

«За рахунок високої конкуренції між компаніями в ході аукціону АМПУ вдалося отримати найбільш привабливі цінові пропозиції і заощадити понад 40 млн грн у цілому. Оскільки компанія China Harbour Engineering Company Ltd вже проявила себе як надійний підрядник проекту днопоглиблення в порту «Південний», розраховуємо на такий самий якісний і відповідальний підхід і до проекту днопоглиблення в порту Чорноморськ», — зазначив керівник АМПУ Райвіс Вецкаганс.

Остаточні результати тендеру будуть опубліковані в системі Prozorro після вивчення пропозиції компанії-переможця на відповідність умовам тендерної документації.

Як повідомлялося раніше, до аукціону щодо вибору контрагента для проведення днопоглиблення на підхідному каналі порту Чорноморськ були допущені чотири компанії, серед яких ChinaHarbourEngineeringcompanyLtd., LTDNovadeal, JanDeNuln.v., VanOordDredgingandMarineBV. А до аукціону з вибору підрядника для проведення робіт в операційній акваторії порту було допущено п'ять компаній: ТОВ «УКРБУДСЕРВІС», ChinaHarbourEngineeringcompanyLtd., LTDNovadeal, JanDeNuln.v., VanOordDredgingandMarineContractorsbv.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x