Вхід російського "Volganeft-268" до акваторії українського Дніпра всеж був незаконним

Вхід російського "Volganeft-268" до акваторії українського Дніпра всеж був незаконним

Михайло Ноняк на своїй сторінці в мережі Facebook додав допис про те, що він не мав змоги відмовити російському судну у входженні до української акваторії. Навіть за умови, що це судно входило до порту Керч в Криму, що є достатнім аргументом для відмови.

Отже ми вирішили зробити ще один огляд щодо законності входження судна “Volganeft-268” до українського Дніпра.

  • Річний причал, котрий використовує ДП «Зірка» не має дозвільних документів, щодо введення його в експлуатацію після зими. В порядку видачі одноразових дозволів в  пункті 2.1 чітко написано: Подання обов’язково повинно містити: назву судна, яке виконує перевезення із зазначенням ідентифікаційного номеру Міжнародної морської організації судна, найменування/прізвище, ім’я, по батькові судновласника; назву держави, під прапором якої плаває судно; кількість та вид вантажу; назву порту завантаження та порту розвантаження із зазначенням причалу; орієнтовну дату прибуття в річковий порт України та підтвердження річкового порту про готовність прийняти судно.
  • В тому ж самому порядку пункт 3.2. У разі спроб вивезення вантажів, які не відповідають заявленим і визначеним в Одноразовому дозволі, а також у разі виявлення порушень вимог чинного законодавства України капітан річкового порту інформує про це Державну службу України з безпеки на транспорті. Голова Державної служби України з безпеки на транспорті за результатами розгляду цієї інформації приймає рішення про скасування Одноразового дозволу з одночасним інформуванням про це Адміністрації Державної прикордонної служби України, Державної фіскальної служби України та капітана річкового порту. Адже зазначене судно входило до закритих портів АРК, що є порушенням ст. 10 ЗУ "Про забезпечення прав і свобод громадян на тимчоасово-окупованій території України" та ст 332-1 ККУ (Порушення порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї). Тож навіть якщо дозвіл був наданий за помилкою, він повинен був бути відізваний.

Тож нарікання Михайла Ноняка на те, що інформація котра була опублікована на сайті Громадської організації «Всеукраїнський центр реформ транспортної інфраструктури» не відповідає дійсності та наносить шкоду ДСБТ не відповідає дійсності та наносить шкоду іміджу та діловій репутації Громадській організації «Всеукраїнський центр реформ транспортної інфраструктури».

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x