В порту Чорноморськ виконана майже чверть робіт днопоглиблювального проекту АМПУ

В порту Чорноморськ виконана майже чверть робіт днопоглиблювального проекту АМПУ

В рамках днопоглиблювального проекту Адміністрації морських портів України в морському порту Чорноморськ вилучено 497,5 тис. куб. м ґрунту, що на 10% випереджає виконання за затвердженим календарним планом. Цей обсяг складає майже чверть від загального обсягу робіт за проектом. Про це свідчать оперативні дані станом на 11 вересня 2018 року, повідомляє прес-центр АМПУ.

Масштабний днопоглиблювальний проект стартував в порту 8 серпня 2018 року. Роботи велися на підхідному каналі, а з 20 серпня по 10 вересня - перемістилися в акваторію 1-го ковша Сухого лиману в зв'язку з нерестовим періодом. З 11 вересня днопоглиблення відновлено на підхідному каналі.

"Всього з початку робіт днопоглиблювальний флот підрядника, China Harbour Engineering Company Ltd. (CHEC), здійснив 734 рейси. За попередній тиждень, з 4 по 10 вересня, здійснено 190 рейсів і вилучено 136,8 куб. м ґрунту", - йдеться в повідомленні.

За інформацією прес-центра, інвестиції АМПУ в реалізацію цього великого днопоглиблювального проекту складають 404,1 млн грн без ПДВ. Після завершення робіт діючі і заплановані до реконструкції глибоководні причали порту Чорноморськ зможуть приймати великотоннажні судна з осадкою до 14,5 м типу Panamax і post-Panamax до повної місткості дедвейтом до 75 тис. тонн і контейнеровози місткістю 8 тис. TEU. Це підвищить конкурентоспроможність порту в Чорноморському басейні і дозволить державним і приватним стивідорним компаніям, які працюють в порту, залучати нові вантажопотоки і розвивати свою діяльність.

З технічної точки зору будуть збільшені параметри підхідного каналу. А саме довжина - до 1600 м, ширина - до 160 м, глибина - до 16 м. Днопоглиблення акваторії 1-го ковша Сухого лиману дозволить досягти глибини в його центральній частині до 15 м.

Загальний обсяг днопоглиблювальних робіт в порту Чорноморськ складе близько 2 млн куб. м. На підхідному каналі буде вилучено більше 500 тис. куб. м ґрунту, в акваторії - майже 1,5 млн куб. м.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x