В Одеський порт прибув перший в цьому році танкер з автомобільним газом

В Одеський порт прибув перший в цьому році танкер з автомобільним газом

У п'ятницю, 13 липня, на рейд Одеського порту прибув танкер-газовоз GAMMAGAS (99 м, прапор - Монголія). Про це повідомляє прес-служба адміністрації Одеського порту.

На борту судна - 2150 тонн імпортного скрапленого газу, призначеного для заправки автомобілів. 

У порту зазначають, що це перша в 2018 році партія імпортного скрапленого газу та друга поставка за всю історію існування Одеського порту. До цього порт тільки відвантажував скраплений природний газ в режимі «транзит» і, в поодиноких випадках - в режимі «експорт». У вересні минулого року до порту зайшов перший танкер з імпортним (турецьким) СПГ. 

Фахівці порту не можуть робити прогнози щодо можливості налагодження регулярних поставок через Одесу турецького СПГ-палива для українських автозаправок. 

«Поки ми маємо справу з пробними разовими поставками. Трейдери враховують витрати і доходи від продажу мережам. Все залежить від ситуації на ринку», - зазначив головний диспетчер Д.Карпов.

 

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x