Визначені найкращі морські термінали за темпами росту

Визначені найкращі морські термінали за темпами росту

Сьогодні, на III Міжнародній конференції «Зернові термінали: нові проекти, обладнання та технології»,яка проходить в місті Одеса, оголосили рейтинг стивідорних компаній України в рарамках Національного морського рейтингу 2016/17 маркетингового року. А також відбулось нагородження переможців в номінаціях «Термінал року», «Темпи росту», «Абсолютний ріст».

Перше місце посіла ДП «СК «Ольвія» в номінації «Темпи росту» Національного морського рейтингу, показавши найвищій серед українських морських терміналів темп росту перевалки зернових вантажів, який у 2016/17 маркетинговому році становив 268 %.

Друге місце в номінації «Темпи росту» Національного морського рейтингу отримало СП ТОВ «Транс Балк Терминал», що належить до групи компаный "Кернел".

Третє - посів ДП «Херсонський морський торговий порт».

Всіх переможців вітаємо.

 

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x