В Ізмаїлі після реконструкції відкрили морський вокзал

В Ізмаїлі після реконструкції відкрили морський вокзал

Адміністрація морських портів України завершила реконструкцію Ізмаїльського морвокзалу. Як повідомили в АМПУ, роботи такого масштабу проводилися тут вперше за останні 45 років. Відтепер Ізмаїльський морквокзал став найсучаснішим на українській частині Дунаю.

Будівля морського вокзалу є багатофукціональною. Вона поєднує офісні приміщення, зали для прийому пасажирів, митного та прикордонного контролю. Крім того площі морвокзалу можуть бути використані для проведення конференцій та інших публічних заходів.

Обсяг інвестицій ДП "АМПУ" в реконструкцію цього об'єкту склав 52 млн гривень. Стара будівля 1972 року будівництва отримала нове життя. Зміни торкнулись не лише фасаду, який повністю змінився, але й самого будинку та прилеглої території. Ремонт виконаний з використанням енергозберігаючих технологій: будівля утеплена, встановлені нові склопакети, системи теплопостачання, вентиляції, кондиціонування, вводи водопроводу та каналізації, повністю замінені освітлення, засоби пожежної сигналізації та пожежогасіння, відремонтована покрівля.

Виконано косметичний ремонт усіх внутрішніх приміщень – залів митного і прикордонного контролю, холів, а також офісної частини, де буде розташована Ізмаїльська філія ДП «АМПУ».

Реконструкція має свої родзинки: стеля холу другого поверху морвокзалу оформлена у вигляді географічної карти із зображенням Дунаю та розташованих на річці європейських міст-портів. Також збережені та відреставровані великі мозаїчні панно, що прикрашають хол.

«Морвокзал в Ізмаїлі - це центр великого проекту з розвитку пасажирських перевезень в українському Придунав'ї. Він був розглянутий в квітні на Генеральній Асамблеї Балканської і Чорноморської комісії, що відбулась в Тулчі. Тепер, завдяки АМПУ, Ізмаїл є українськими воротами в Європу не лише географічно, але й за рівнем комфорту для пасажирів і туристів», - зазначив мер Ізмаїла Андрій Абрамченко.

Для міста Ізмаїл оновлені холи морвокзалу стануть не лише місцем обслуговування пасажирів водного транспорту, але й багатофункціональним майданчиком для проведення різноманітних заходів – виставок, форумів, конференцій. Найближча тематична подія - міжнародний форум "Розвиток туризму в українських Дунайських портах - шлях до економічного зростання регіону" очікується в травні цього року.

Завершальним етапом проекту став благоустрій прилеглої території із заміною зовнішнього освітлення - відтепер Ізмаїльська набережна стала комфортним місцем для прогулянок містян та туристів.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x