Уряд затвердив кандидатури членів наглядової ради АМПУ

Уряд затвердив кандидатури членів наглядової ради АМПУ

Кабінет Міністрів України на засіданні 6 лютого 2019 року погодив кандидатури членів та наглядової ради Державного підприємства «Адміністрація морських портів України». Про це повідомляється на сайті Кабміну.

Незалежними членами (таких чотири) наглядової ради АМПУ стали Хуртьєне Вольфганг (Hurtienne Wolfgang, Німеччина), Ян Ван Шоонховен (Jan Van Shoonhoven, Нідерланди), Патрік Верховен (Patrick Verhoeven, Бельгія) та Юлія Клименко. Державу у наглядовій раді представлятимуть Дмитро Барінов, Антон Ященко та Тарас Троцький.

Переможців конкурсного відбору на засіданні Уряду представив Міністр Кабінету Міністрів України Олександр Саєнко, який є членом Комітету з призначень керівників та членів наглядових рад особливо важливих для економіки України держпідприємств.

Після завершення формальних процедур призначення наглядова рада АМПУ збереться на своє перше засідання.

Незалежне оцінювання кандидатів здійснювала міжнародна компанія з пошуку та відбору керівного персоналу Boyden Global Executive Search.

Нагадаємо, конкурсний відбір на посади незалежних членів наглядової ради ДП «АМПУ» було оголошено 11 жовтня минулого року. На участь у конкурсному відборі подали заяви 85 кандидатів, з них українців 46, а іноземців 39.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x