Укртрансбезпека Запорізької області виконала ряд доручень та перевірок

Укртрансбезпека Запорізької області виконала ряд доручень та перевірок

 ДО ГАЛЕРЕЇ ЗОБРАЖЕНЬ

У період з 16 по 17 червня 2017 року Укртрансбезпека Запорізької області за дорученням Міністерства інфраструктури та наказами Державної служби з безпеки на транспорті здійснила ряд перевірок, рейдів та профілактичних заходів.

Так, на виконання доручення виконувача обов’язків Міністра інфраструктури Юрія Лавренюка №405/55/11-17 від 13 травня 2017 року, а також наказу Державної служби України з безпеки на транспорті №481 «Про проведення місячника з безпеки на морському та річковому транспорті у період з 22.05.2017 року по 19.06.2017 року» Укртрансбезпека Запорізької області здійснила рейд на ділянках річки Дніпро. У ході рейду було оглянуто 23 маломірних судна (зафіксовано 10 порушень), здійснено зовнішній та внутрішній огляд акваторії заповідної частини острову Хортиця, а також огляд теплоходу «Пеленг».

17 червня було здійснено рейд у селищі міського типу Кирилівка, в ході якого Укртрансбезпека оглянула 4 маломірних судна, перевірила установку фарватерів в містах виходу з берега та заходу на берег маломірних суден, а також провела профілактичні роз’яснювальні заходи з водіями маломірних суден щодо дотримання правил безпеки на воді. Більш того, Укртрансбезпека перевірила дотримання автомобільними перевізниками, що надають послуги з перевезення пасажирів на автобусах та таксі, вимог законодавства про автомобільний транспорт (зафіксовано 11 порушеннь).

16 червня 2017 року Укртрансбезпека здійснила огляд судна «SABRINA» у Бердянському морському торговому порті. Загальний стан судна виявився задовільним.

 ДО ГАЛЕРЕЇ ЗОБРАЖЕНЬ

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x