Українське Дунайське пароплавство вперше з 2010 року перевищив місячний обсяг вантажоперевезень по річці

Українське Дунайське пароплавство вперше з 2010 року перевищив місячний обсяг вантажоперевезень по річці

ПрАТ "Українське Дунайське пароплавство" повернулося до прибутковості в другому кварталі поточного року. У квітні-червні отримано 520 тис. грн. чистого прибутку проти 12,8 млн. грн. збитку за аналогічний період 2017 року. Про сьогоднішню ситуацію на Дунаї розповів в.о. начальника служби експлуатації флоту Сергій Бакало.

"У липні річковим флотом УДП перевезено 314 тис. тонн вантажів, з них експорт - 171 тис. тонн, в МІП - 143 тис. тонн. Зазначу, що в липні вперше з 2010 року місячний обсяг перевезених по Дунаю вантажів перевалив за позначку в 300 тис. тонн. Завантаження достатня, в основному це вугілля, окатиш, руда на порти Сербії. у зворотному напрямку - зерно з портів Угорщини і Сербії ", - зазначив Бакало, повідомляється в корпоративній групі компанії в Facebook.

За його словами, в даний час на лінії працюють 27 караванів. Запланований обсяг перевезень на серпень при сприятливих умовах - 250 тис. тонн.

Навігаційна обстановка на Нижньому і Середньому Дунаї нормальна, там зараз достатні для роботи рівні води, навантаження на Смедерево здійснюється з осадкою 2,3 метра. На Верхньому Дунаї обстановка несприятлива для судноплавства, через низький рівень води караванам доводиться працювати в екстремальному режимі, в очікуванні "прохідних" рівнів, розповів Бакало. Він висловив надію, що можливо з наступного тижня ситуація зміниться в кращу сторону і флот, як вантажний, так і пасажирський, повернеться до штатного режиму роботи.

Голова правління УДП Дмитро Чалий зазначив, що в зв'язку з мілководдям пасажирська служба УДП перебудувала схему роботи круїзних суден - зараз вони йдуть з Пассау до Відня без заходження в Будапешт.

У Відні туристів пересаджують на автобуси, які доставляють їх до Братислави і Будапешта. Це подовжує стоянку в Відні, однак екскурсійна програма виконується без зривів, в термін.

 

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x