Україна і Білорусь готуються відкрити пасажирські річкові перевезення

Україна і Білорусь готуються відкрити пасажирські річкові перевезення

Україна і Білорусь мають намір відкрити пасажирські річкові перевезення. Про це повідомив заступник директора Департаменту морського і річкового транспорту Міністерства інфраструктури Олексій Геращенко виданню data.ua.

За його словами, проект знаходиться на стадії узгодження, зокрема, стверджується маршрут перевезень і склад флоту.

«Білоруське морське пароплавство веде активні переговори з Адміністрацією річкових портів про запуск пасажирських річкових перевезень. Зараз обговорюються флот, терміни, механізми продажу квитків. Буде туристичний маршрут з Мозиря до Києва і, можливо, далі з відвідуванням Чорнобильської зони », - каже Геращенко.

У Білорусі є вдалий приклад запуску подібних проектів. Трипалубний круїзний теплохід «Біла Русь» курсує з 2017 року, за сезон робить більше 25 рейсів. Пасажирам пропонують каюти чотирьох класів: люкс, комфорт, економплюс і економ. Вартість турів - € 380-1320.

Раніше повідомлялося, що Адміністрація морських портів і Белтопенерго підписали документ про відновлення судноплавства між двома державами. Проект сприятиме розвитку логістики та залучення нових вантажопотоків в морські порти України.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x