У порту «Южний» розпочалося будівництво зернового терміналу від світового сировинного трейдера Cargill

У порту «Южний» розпочалося будівництво зернового терміналу від світового сировинного трейдера Cargill

Найбільший і найприбутковіший порт України розпочав будівництво нового зернового терміналу. Працівники уже зібрали «першу бочку» (силосну вежу), роботи продовжуються.

Перші роботи над збіркою металоконструкцій силосної вежі розпочалися в січні цього року. Збірка однієї такої конструкції займає в середньому від 4 до 6 тижнів. «Монтаж даху – найбільш трудомісткий процес, він займає до 70% всього часу роботи над конструкціями», - повідомила компанія «MV Cargo», що веде будівництво на об’єкті.

За планом, на терміналі буде споруджено 14 веж. Куполи двох наступних силосних веж наразі зібрані та готові до підйому.

Потужність одноразового зберігання зерна складе 290 тис. тонн. Добова потужність по прийому і розвантаженню зерна з залізниці складе 9 тис. тонн.

Як повідомлялося, загальна сума інвестицій у даний інфраструктурний проект склала 150 мільйонів доларів. Планується, що новий термінал забезпечить перевалку 10% зернових, вироблених в Україні.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x