У порту Чорноморська оголошено старт концесійного проекту

У порту Чорноморська оголошено старт концесійного проекту

Сьогодні, 20 серпня 2020 року, на офіційному сайті Міністерства інфраструктури України зазначено, що розпочато старт нового концесійному проєкту в порту Чорноморська та оголошується конкурс на відбір консультантів для підготовки техніко-економічного обґрунтування (ТЕО) і тендерної документації для його реалізації.

“Саме сьогодні, у день підписання другого концесійного договору в морському порту “Ольвія” ми розпочинаємо новий концесійний проєкт поромної переправи у порту Чорноморська. У рамках цієї концесії плануємо залучити інвестиції в розмірі від 150 млн грн, які будуть спрямовані на модернізацію залізнично-поромного комплексу порту. Це будівництво нового паркінгу для вантажівок і терміналу для пасажирів та водіїв, а також станції техобслуговування для підготовки до продажу автотехніки, заміна асфальту та встановлення системи відеонагляду на відкритих складах, ремонт підйомного моста тощо. Очікуємо до кінця цього року розробити та погодити ТЕО, щоб вже наступного року оголосити концесійний конкурс”, - зазначив Владислав Криклій.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x