У Держводагентстві презентували мобільний додаток для відстеження перешкод на річках

У Держводагентстві презентували мобільний додаток для відстеження перешкод на річках

В Україні презентували новий мобільний додаток для відстеження перешкод на річках. У презентації взяв участь перший заступник Голови Держводагентства Михайло Хорєв. Про це повідомила прес-служба Державного агентства водних ресурсів.

«Реєстратор річкових перешкод насправді відкриває широкі можливості для водників. Завдяки громадським ініціативам стало можливим виявляти безгосподарські гідротехнічні споруди, які вже давно не виконують свої функції та лише спотворюють русло річки. Тому Держводагентство, яке сьогодні йде шляхом впровадження водного менеджменту за європейськими нормами, підтримує появу та подальший розвиток такого інструменту, який може стати у нагоді для ефективного управління річковими басейнами», - зазначив Михайло Хорєв.

«The Barrier Tracker» - це безкоштовний додаток, який кожен може встановити на свій смартфон, робити фото перешкоди на водоймі, вказувати додаткові дані (тип, розмір, робочий стан, наявність рибоходів тощо) та місце її розташування (геолокацію).

Проаналізований зібраний матеріал допоможе в роботі науковцям та експертам, а державні органи зможуть ухвалювати більш виважені рішення щодо управління, демонтажу, адаптування чи встановлення гідротехнічних споруд на річках.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x