Тендер з днопоглиблення в порту Чероморськ - всі учасники допущені

Тендер з днопоглиблення в порту Чероморськ - всі учасники допущені

Всі компанії, які подали заявки на участь в тендері щодо днопоглиблення підхідного каналу та операційної акваторії 1-го ковша Сухого лиману морського порту Чорноморськ, пройшли процедуру прекваліфікації і допущені до аукціону. Таке рішення було прийнято замовником процедури - тендерним комітетом Южненської філії АМПУ. Аукціон відбудеться 13 березня 2018 року.

Нагадаємо, тендер складається з двох лотів. Перший - днопоглиблення підхідного каналу порту Чорноморськ. У ньому братимуть участь 4 компанії: China Harbour Engineering company Ltd., LTD Novadeal, Jan De Nul n.v., Van Oord Dredging and Marine BV. Другий лот - днопоглиблення акваторії 1-го ковша Сухого лиману. За підсумками процедури прекваліфікації, до аукціону допущені всі 5 учасників, які подали заявки: ТОВ «УКРБУДСЕРВІС», China Harbour Engineering company Ltd., LTD Novadeal, Jan De Nul n.v., Van Oord Dredging and Marine Contractors BV.

Стартова вартість, з якої почнуться торги по першому лоту, становить 91 769 365 грн без ПДВ, а по другому лоту - 353 032 189 грн без ПДВ.

Обсяг днопоглиблювальних робіт за першим лотом орієнтовно становить 504 400 куб. м, за другим  - збільшення операційної акваторії 1-го ковша до 15м, об'ємом - 1 485 560 куб. м.

«У 2018 році ми очікуємо, що порт Чорноморськ стане одним з флагманів днопоглиблення в Україні. З огляду на важливість проведення і масштаби заявлених робіт, ми раді, що на участь в тендері подали заявки і національні, і міжнародні компанії з першої десятки найбільших світових днопоглиблювачів. У минулому році, удосконаливши процедуру закупівлі, АМПУ вперше залучила міжнародні компанії до участі в тендерах, і сьогодні ми бачимо зростаючий інтерес з боку іноземних підрядників. З огляду на успішні практики проведення подібних тендерів в минулому році, очікуємо прозорої та конкурентної процедури торгів. У свою чергу, я особисто проконтролюю, щоб роботи в Чорноморську були проведені компанією-переможцем якісно і в строк», - прокоментував керівник АМПУ Райвіс Вецкаганс.

Тендерна документація на двох мовах - українською та англійською - розміщена у системі Prozorro, де ознайомитися з нею може кожен бажаючий.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x