Суд визнав протиправними дії "Укртрансбезпеки" в Миколаївському порту

Суд визнав протиправними дії "Укртрансбезпеки" в Миколаївському порту

Одеський окружний адміністративний суд частково задовольнив позов ТОВ «Трансшип» до Державної служби України з безпеки на транспорті та Управління Укртрансбезопасности в Миколаївській області. Про це свідчить рішення суду від 14 червня 2018 по справі № 815/823/18, інформує сайт "Порты Украины".

Судді визнали протиправними дії Укртрансбезпеки і Управління Укртрансбезпеки в Миколаївській області, які проявилися в наданні повноважень на виконання функцій інспекторів контролю державою порту при проведенні 23.08.2017 перевірки судна «GREENDALE» особам, не відповідним установленим законодавством кваліфікаційним вимогам - Довжуку В.В., Пічкуру В.В., Терзману П.А.

Також, окремою постановою суд зобов'язав Укртрансбезпеки і Управління Укртрансбезпеки в Миколаївській області вжити невідкладних заходів по усуненню причин і умов, які призвели до порушень законодавства, які встановлені при розгляді справи.

Нагадаємо, 23 серпня 2017 інспекторами Укртрансбезпеки була проведена перевірка судна «GREENDALE» (прапор Беліз, оператор - компанія «Трансшип») в рамках Чорноморського меморандуму під час перебування судна в морському порту Миколаїв біля причалу МГЗ. Акт перевірки містив два зауваження з кодом «30» (підстави для затримання судна).

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x