В Дунайських портах стартувало днопоглиблення

В Дунайських портах стартувало днопоглиблення

Румунська компанія SC COMPLEX DELTA SRL (КП ТОВ «КОМПЛЕКС ДЕЛЬТА») приступила до реалізації експлуатаційного днопоглиблення в Ізмаїльському порту. Про це повідомляє прес-центр АМПУ.

В рамках контракту підрядник виконає роботи з очищення дна від наносів в двох дунайських портах - Ізмаїл та Рені. 

«Мета днопоглиблення в портах Ізмаїл та Рені - це, по-перше, приведення глибин до навігаційних, а по-друге, забезпечення безпеки судноплавства. За сім місяців поточного року ці два порти демонструють позитивну динаміку роботи. Ізмаїл наростив вантажообіг на 16%, а Рені - 44%. Проведення днопоглиблювальних робіт гарантує для державних стивідорів і приватних компаній, які працюють в Дунайських портах, безпечний прохід суден по акваторії і буде сприяти стабільній роботі цих портів», - зазначив керівник АМПУ Райвіс Вецкаганс.

Румунський днопоглиблювальних флот складається з чотирьох суден, а саме двох земснарядів і двох самохідних шаланд.

Загальний орієнтовний обсяг ґрунту, що підлягає обробці, становить 200 тис. куб. м, в тому числі: на ділянках акваторії Ізмаїльського морського порту - 156 тис. куб. м і на ділянках акваторії Ренійського морського порту - 44 тис. куб. м.

В Ізмаїльському порту роботи будуть проведені у причалів №№ 12-14, 19-22, на вході в ківш 90 км р. Дунай, в ковші і на вході в ківш 85 км р. Дунай. У свою чергу в Ренійському порту днопоглиблення відбудеться в акваторії на вході в затон, в акваторії біля причалів №№ 17-18, 15-16, 8-9 і 3-4.

Вартість робіт становить майже 32 млн грн.

Запланований термін проведення днопоглиблення в обох портах - до п'яти місяців.

Нагадаємо, договір з SC COMPLEX DELTA SRL був підписаний 2 серпня 2018 року. Компанія запропонувала найбільш низьку вартість за послуги, в результаті чого, була визначена електронною системою державних закупівель Prozorro переможцем. Румунська компанія вперше виграла тендер на проведення днопоглиблення в українських портах.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x