СБУ заблокувала Херсонський річковий порт

СБУ заблокувала Херсонський річковий порт

15 травня 2017 року працівники Служби безпеки України заблокували прохідні Херсонського річкового порту, закривши прохід для людей, а також в’їзд транспорту на територію підприємства.

Транспортом Служби безпеки та бійцями спецпідрозділу А були перекриті ворота, а також заблокована адміністративна будівля порту, однак завантажувально-розвантажувальні операції продовжуються.

До місяця роботи не підпускають навіть прикордонників, які виконують свої службові обов’язки безпосередньо на території порту.

За словами одного з працівників, причину прибуття працівники Служби безпеки так і не повідомили, але заявили, що операція триватиме близько години.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x