Розпочалася 16-та Міжнародна конференція «Black Sea Grain - 2019»

Розпочалася 16-та Міжнародна конференція «Black Sea Grain - 2019»

Розпочато 16-ту Міжнародну конференцію «Black Sea Grain - 2019», яка проходить в Intercontinental Kiev. Участь в конференції дозволяє делегатам дізнатися про новітні драйвери аграрного ринку, удосконалити свої бізнес стратегії в мінливому світі, а також встановити нові контакти з операторами аграрного бізнесу з усього світу.

 Значна увага до конференції обумовлено зокрема високою роллю регіону в світовій торгівлі зерном.

Генеральний директор УкрАгроКонсалт Сергій Феофілов, повідомляє: «Аграрний сектор України і інших країн Чорноморського регіону демонструє поступальне і впевнений розвиток. Наш прогноз врожаю зерна України на 2019 р. - приблизно 6365 млн.т при експорті в 43-46 млн.т зерна».

Аналітик зернового ринку УкрАгроКонсалт Елизавета Малишко, заявила, що: «Зараз регіон постачає світу сумарно більш 100млн.тонн зерна, що становить близько 28% світового обсягу експорту. Особливо значний вплив регіон надає на глобальному ринку пшениці. У поточному сезоні Росія, Україна і Казахстан сумарно експортують близько 58 млн.тонн пшениці, або близько 32% світової торгівлі. Хоча обсяги експорту в 2018/19 МР очікуються нижче торішніх за рахунок зниження врожаю в усіх країнах у порівнянні з рекордним
2017, проте, це буде другий рекорд за всю історію».

Конференція «Зерно Причорномор'я» - це міжнародна платформа для обговорення найбільш актуальних тем і перспектив розвитку глобального ринку зерна і ринків країн Чорноморського регіону.

Конференція проводиться з 2004 року і є одним з найбільших світових зернових форумів.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x