Рада морського порту «Южний» погодила «План-схему з розвитку порту до 2038 року»

Рада морського порту «Южний» погодила «План-схему з розвитку порту до 2038 року»

08.02.2018 року відбулося чергове засідання Ради морського порту «Южний», основним питанням Порядку денного, якого було «Розгляд та обговорення робочої редакції «План-схеми розвитку морського порту «Южний» згідно протокольного доручення Ради порту «Южний», розроблену державним підприємством «ЧОРНОМОРНДІПРОЕКТ».

В обговоренні проектно-вишукувальної роботи, яка для зручності її розгляду була оформлена у вигляді презентації та презентаційного буклету прийняли голова та члени Ради порту, в.о. Голови ДП «АМПУ» - Райвіс Вецкаганс, начальники служб ДП «АМПУ» - Вороной В.І., Гладун С.А., представники Одеської облдержадміністрації, голова Лиманської райдержадміністрації, міський голова м. Южний, керівництво Служби автомобільних доріг в Одеській області, ПАТ «Укрзалізниці», «Одеської залізниці», керівники та провідні інженери науково-дослідних інститутів, які приймали участь у розробці вищезазначеної «План-схеми».

Презентував основні проектні рішення та розрахункові показники, визначені Планом-схемою розвитку морського порту «Южний» голова Ради морського порту «Южний», начальник адміністрації морського порту «Южний» - Широков М.А.

Після закінчення дискусій з підсумковим словом виступив в.о. Голови ДП «АМПУ» - Райвіс Вецкаганс. Він наголосив на тому, що План-схема розвитку морського порту «Южний» до 2038 року, це внестадійна проектна-вишукувальна робота, яка визначає концепцію основних напрямків розвитку морського порту, залізничних та автодорожніх інфраструктур, територій прилеглих до порту та систем енергозабезпечення підприємств, терміналів, розташованих у морському порту «Южний». Окремо визначив, що ця робота лише перший етапом, на базі якого будуть розроблені техніко-економічні обґрунтування окремо кожного з основних напрямків розвитку порту та його інфраструктурі.

За підсумками обговорення було прийняте спільне рішення про узгодження в цілому Плану-схеми розвитку морського порту «Южний» до 2038 року.

Окрема, в рамках заходів направлених на підвищення рівня комунікацій між адміністрацією морського порту «Южний», портовими операторами, стівідорними компаніями, органами місцевого самоврядування та науковими організаціями головою Ради морського порту «Южний» було прийняте рішення про створення електронного ресурсу, який забезпечить достатній рівень обміну інформацією щодо пропозицій, зауважень та доповнень до основних розрахунків та проектних рішень вищезазначеної План – схеми»

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x