Призупинено пункт пропуску «Орлівка» для поромного сполучення

Призупинено пункт пропуску «Орлівка» для поромного сполучення

Бюрократичні процедури з боку Румунії затягують запуск поромної переправи через Дунай. Проблема в тому, що Румунія зобов’язана проводити тендерні торги на кожній стадії робіт, тому що Євросоюз компенсує частину витрат при будівництві, це істотно затягує запуск роботи.

Проект обговорюється з 1998 року, але домовленість була досягнута в 2006 році. Першою датою запуска було названо 2014 рік, потім 2015, після чого перенесено на травень 2018, готовність переправи була підтверджена 23 вересня 2019 року, але знову відстрочка.

Хочемо зауважити, що Українська частина проекту повністю готова до роботи.

"З завданнями українські прикордонники впоралися. Оформлення осіб і транспортних засобів було проведено в раніше заявлені короткочасні характеристики і без технічних затримок. При втіленні в життя контрольних подій прикордонники ще один протестували роботу технічних засобів, а ще з'ясували організацію взаємодії з працівниками контролюючих служб і поромного ансамблю ", - зазначено в повідомленні.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x