Представники Держекологічної інспекції погрожують антикорупційною перевіркою голові Одеської ОДА

Представники Держекологічної інспекції погрожують антикорупційною перевіркою голові Одеської ОДА

Представники Державної екологічної інспекції погрожують залучити Національне антикорупційне бюро (НАБУ), Національне агентство по запобіганню корупції (НАПКА) і Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру (САП) до розслідування діяльності голови Одеської обласної державної адміністрації (ОДА) Максима Степанова.

«Сьогодні до мене прийшли гінці від екоінспекції. Представилися Громадською радою при Держекоінспекції України. Очолив «ходоків» Ігор Степанович Марієн. Людина-оркестр, є засновником і головою 15 різних ГО і ТОВ. Також Google пам'ятає його як члена ГО «Громадський рух підтримки реформ Президента України В.Ф. Януковича ». Вони провели антикорупційну експертизу мого листа Прем'єру, в якому я прошу розігнати екоінспекції Північно-Західного регіону Чорного моря як структуру, що займається корупцією в портах », - написав Максим Степанов на своїй сторінці у Facebook.

Згідно з оприлюдненим голові Одеської ОДА документом, експертизу довірили «Всеукраїнському антикорупційного форуму інститутів громадянського суспільства».

«Мені вже назва сподобалася, але далі було ще краще! У висновку зазначається, що аналіз мого листа дає екоінспекції Південно-Західного регіону право звертатися в НАБУ, Назка і САП з тим, щоб вони перевірили, а чи немає в діях Степанова ознак корупційного правопорушення? Тобто мене звинуватили в корупції за те, що я намагаюся розігнати корупцію », - підкреслив глава Одеської ОДА.

Нагадаємо, що 31 липня в Одеській облдержадміністрації відбулася нарада за участю підприємців, портовиків і посадових осіб Державної екологічної інспекції Північно-Західного регіону Чорного моря. Бізнесмени і портовики повідомили про неправомірні дії інспекторів, наслідком яких є тривалі затримки суден в портах і значні збитки для судновласників. Зокрема, розповіли про часті випадки, коли екоінспектори фіксують порушення в кінці робочого тижня. Це призводить до простою судна в портах Одеської області за вихідні. Підприємці зазначають, середня вартість такого простою на добу становить близько $ 20-30 тис.

Пізніше голова Одеської ОДА Максим Степанов подав листа прем'єр-міністру Володимиру Гройсману, про ліквідацію Держекологічної інспекції Північно-Західного регіону Чорного моря як територіального органу Держекоінспекції.

Також, комітет з логістики Європейської Бізнес Асоціації висловив занепокоєння діями Державної екологічної інспекції Північно-Західного регіону Чорного моря при здійсненні екологічного та радіологічного видів контролю на предмет їх відповідності та дотримання законодавства України.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x