Працівники Укртрансбезпеки здійснили рейд на Дніпрі

Працівники Укртрансбезпеки здійснили рейд на Дніпрі

За дорученням виконувача обов’язків Міністра інфраструктури Лавренюка Ю.Ф. №405/55/11-17 від 13.05.2017 року, наказу Державної служби України з безпеки на транспорті №481 від 17.05.2017 року «Про проведення місячника з безпеки на морському та річковому транспорті у період з 22.05.2017 року по 19.06.2017 року» працівниками Управління Укртрансбезпеки у Запорізькій області спільно з працівниками Дніпровського відділу поліції Головного управління національної поліції у Запорізькій області 24.05.2017 року був здійснений спільний рейд на ділянці р. Дніпро буй №130 - Причал бази стоянки «Запорозькі вітрила» - нижній рейд – о. Хортиця - «Старий Дніпро».

Підсумки рейду:

1. Оглянуто маломірні судна у кількості 4 одиниць, у двох маломірних суден виявлено порушення (складено два відповідних акти огляду, видано один припис, складено один адміністративний протокол за порушення передбачене ч.1 ст.116 КУпАП.)

2. Здійснено огляд причалу №8. Власник причалу на вимогу перевіряючих не зявився, дозвільних документів для огляду причалу власником причалу (його довіреним особам) не пред’явлено. Інша документація відповідного зразка (журнали реєстрацій маломірних (малих) суден та інші документи) на вимогу перевіряючих не пред’явлені. Припис на заборону експлуатації причалу №8 виписаний.

3. Проведена співпраця із адміністрацією Державного заповідника о. Хортиця. Здійснені заходи контролю безпеки судноплавства, супровід зустрічі іноземної делегації туристів Сполучених штатів Америки на вході до о. Хортиця.

4. На прохання працівників Дніпровського відділу поліції Головного управління національної поліції у Запорізькій області здійснено огляд водної поверхні у акваторії патрулювання на виявлення потонулого. За інформацією працівників Дніпровського відділу поліції Головного управління національної поліції у Запорізькій області сьогодні з ранку зник заступник Директора ДГЕС після пірнання у воду. Наразі пошуки потонулого тривають.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x