Порт «Усть-Дунайськ» у першому кварталі збільшив вантажообіг в 7,7 рази

Порт «Усть-Дунайськ» у першому кварталі збільшив вантажообіг в 7,7 рази

Морський порт «Усть-Дунайськ» в січні-березні 2018 року збільшив вантажообіг в порівнянні з аналогічним періодом минулого року в 7,7 рази - до 10,8 тис. тонн. Про це свідчать фактичні дані ДП «Адміністрація морських портів України» (АМПУ), пишуть «Порты Украины».

Зокрема, перевалка вантажу нафтопродуктів у внутрішньому сполученні зросла в 2,1 рази - до 2,9 тис. тонн. Переробка імпортного вантажу мінеральних добрив склала 7,9 тис. тонн.

Морський порт «Усть-Дунайськ» розташований в південній частині Жебріянської бухти Чорного моря. Кількість вантажних причалів - один (портопункт Кілія), довжина причалу - 150 метрів. Відповідно до реєстру АМПУ, в порту працюють оператори ДП «МТП «Усть-Дунайськ» та Філія «Усть-Дунайськ» ДП «АМПУ».

Морський порт «Усть-Дунайськ» в 2018 році скоротив вантажообіг в порівнянні з 2017 роком на 5,7% - до 51,1 тис. тонн.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x