Петро Порошенко підписав закон про підтримку суднобудування України

Петро Порошенко підписав закон про підтримку суднобудування України

У середу під час виступу в Миколаєві, Президент України Петро Порошенко підписав закон про підтримку суднобудування України, передає УНН.

За словами Президента, норма, яка дозволяла завозити для виробництва всередині України необхідні комплектуючі, враховуючи інноваційний характер судно будівництва, тривалий цикл розробки та будівництва, високу капіталомісткість продукції, для того, щоб не заморожували обігові кошти українських виробників (в законодавстві нині встановлений термін 365 днів для ввезення і перероблення імпортних товарів на підприємство суднобудування за пільговими умовами - ред.) - змінена.  

"Суднобудівники звернулись до мене з проханням і аргументацією, що цей термін є недостатнім, і за 365 днів, враховуючи цикл суднобудування, цикл виробництва, не вистачає суднобудівникам для того, щоб виробити необхідну продукцію. Я прийняв рішення, ініціювали разом з парламентом необхідний законопроект проголосували, і сьогодні я планую підписати закон про підтримку суднобудування України", - наголосив Порошенко під час виступу, після цього демонстративно підписав документ.

"Ще раз наголошую, цим законом вносяться зміни до митного кодексу щодо збереження та розвитку вітчизняної суднобудівної галузі. Закон підписаний", - сказав він.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x