Вісім місяців: СБУ викрила багатомільйонну оборудку з привласнення грошей в ДП МТП "Южний"

Вісім місяців: СБУ викрила багатомільйонну оборудку з привласнення грошей в ДП МТП "Южний"

Сьогодні ми дізналися що, співробітники Служби безпеки України викрили багатомільйонну оборудку, через яку розкрадалися гроші державного підприємства Морський торговельний порт "Южний". 

Ми звернулися за коментарем до ДП «МТП «Южний», щодо данної ситуації.

 У лютому 2017 року, при формуванні щомісячної бухгалтерської звітності, адміністрація ДП «МТП «Южний» виявила факт розбіжності  у одному із рахунків. 

 Після ретельної перевірки документів, було з’ясовано що провідний бухгалтер незаконно перераховувала кошти особам, які не повинні були їх отримувати, за статтею «Аліменти».

21 березня юристи підприємства направили в СБУ заяву про вчинення кримінального правопорушення для притягнення винних. За попередньою інформацією у державного підприємства колишня працівниця викрала 2,5 млн грн. 

 З вересня 2016  по січень 2017 року в.о. директора ДП «МТП «Южний» працював Сергій Сарбаєв.  Саме в цей період було скоєно злочин. Провідний бухгалтер, яка  викрала кошти підприємства,  працювала в ДП понад 3 роки.

 8 місяців знадобилося, щоб підтвердити факт розкрадання державних коштів.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x