Омелян пояснив, як Україна потрапила в чорний список з безпеки судноплавства

Омелян пояснив, як Україна потрапила в чорний список з безпеки судноплавства

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян пояснив, чому Україна потрапила в чорний список Paris MOU. Про це повідомляє delo.ua.

За його словами, на балансі МІУ знаходяться 37 судів, які були побудовані ще за радянських часів, і їх технічний стан незадовільний.

"Це нічого не означає. У нас є тільки 37 суден, побудованих ще за часів Радянського Союзу, і які ходять під українським прапором. Через їх технічний стан Україна потрапила в цей список", - повідомив Омелян.

Він також повідомив, що Мінінфраструктури посилить вимоги до технічного стану українських судів.

"Чому ми створили Морську адміністрацію? Тому що в секторі повний бардак. Ми посилимо вимоги до технічного стану українських судів і вирівняємо цей показник до "сірого" або "білого", - уточнив міністр.

Нагадаємо, Україна за підсумками 2017 року потрапила в чорний список в новому White, Grey & Black List Паризького меморандуму про взаєморозуміння держав прапора (Paris MoU), який відображає рівень виконання вимог з безпеки судноплавства.

Рішення за новими списками було прийнято за результатами перевірок за 2017 рік. Складаючи списки для кожного порту держави, експерти брали до уваги загальну кількість затримань суден за три роки і результати не менше ніж 30 перевірок за цей же період.

Всього в WGB List потрапили 73 держави. У білому списку значаться 40 держав (в минулому році - 42), в сірому списку - 20 (в минулому році - 19), в чорному списку - 13 країн (в минулому році - 12).

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x