Нова філія АМПУ займеться днопоглибленням в портах і на внутрішніх водних шляхах

Нова філія АМПУ займеться днопоглибленням в портах і на внутрішніх водних шляхах

Почала свою діяльність нова філія Адміністрації морських портів України (АМПУ) - «Днопоглиблювальний флот», створена як відокремлений підрозділ підприємства. Керівником філії призначено СергіяБомчака, який до цього обіймав посаду директора Адміністрації річкових портів України.

Основною метою діяльності філії є централізоване навігаційне забезпечення на акваторіях морських портів і внутрішніх водних шляхах, віднесених до категорії судноплавних. Зокрема, мова йде про забезпечення гарантованих габаритів, проведення днопоглиблювальних робіт і забезпечення безпеки судноплавства.

«Створення днопоглиблювальної служби - це одне з пріоритетних завдань, які були поставлені АМПУ на 2018 рік. Цього року днопоглиблення буде проведено в акваторіях усіх портів від Маріуполя до Рені. Загальний обсяг робіт - 11 млн куб. м. На це у фінансовому плані передбачено понад 1,3 млрд грн, що становить третину від загальної суми капітальних інвестицій. Для успішного виконання днопоглиблювальних проектів за новою філією буде закріплено весь необхідний функціонал, а також днопоглиблювальний флот. Крім днопоглиблення в портах, філія буде проводити відповідні роботи і на внутрішніх водних шляхах», - зазначив керівник АМПУ РайвісВецкаганс.

Філія була створена відповідно до наказу №409 Міністерства інфраструктури України. 9 лютого 2018 року - зареєстрована в Реєстрі юридичних осіб, а 12 лютого - в офісі великих платників податків Державної фіскальної служби України.

«На сьогоднішній день філія готує план першочергових заходів щодо проведення днопоглиблювальних робіт. Зокрема, будуть визначені відповідні ділянки на судноплавних внутрішніх водних шляхах. Після чого, пропозиції будуть надані на розгляд Міністерства інфраструктури України. Перш за все, будемо розглядати можливість проведення робіт на річці Дніпро», - розповів начальник філії «Днопоглиблювальний флот» Сергій Бомчак.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x