«Нібулон» завершив сезон пасажирських перевезень

«Нібулон» завершив сезон пасажирських перевезень

15 вересня компанія «Нібулон» оголосила про завершення сезону пасажирських перевезень 2018, повідомляє прес-служба відомства.

Згідно з повідомленням, за сезон 2018 року перевезено близько 24 тис. людей, із них 13 390 за маршрутом Миколаїв - Кінбурнська коса – Очаків.

«Стратегія організації регулярних пасажирських перевезень сезону 2018 року була побудована з урахуванням результатів роботи та отриманого під час минулорічної навігації досвіду. Також при внесенні змін у розклади маршрутів, графіки руху суден, систему бронювання квитків та сервіс обслуговування ми намагалися врахувати  переважну більшість зауважень наших пасажирів та зробити пасажирські перевезення доступними для якомога більшої кількості людей. Зокрема у зв’язку зі збільшенням кількості пасажирського флоту компанії, цього року у вихідні дні до Кінбурнської коси було організовано по два рейси з різницею в пару годин, щоб на них встигали гості нашого міста з інших областей, які приїжджали переважно київським потягом. Для зручності пасажирів на Каботажному молі в Миколаєві, звідки відправлялися ракети до Кінбурна, цьогоріч було облаштовано криту зупинку з лавами, а також плавучий причал», - повідомила прес-служба.

У компанії розповіли, що великою популярністю цього сезону також користувалися маршрути Вознесенськ – Ковалівка – Нова Одеса – Миколаїв та Нова Каховка – Херсон.

Зокрема, аби зробити річкові перевезення доступними для якомога більшої кількості людей, компанія знизила до 78 грн вартість квитка від Вознесенська до Миколаєва, що дешевше, ніж в автобусі.

Компанія відкрила нинішній сезон пасажирських перевезень 15 травня. Маршрути обслуговували чотири високошвидкісних пасажирських судна «Нібулон Експрес». У сезоні 2017 року пасажирськими суднами компанії скористалися 24 тис. пасажирів.

ТОВ «СП «Нібулон» (засновано в 1991 році) - один з найбільших операторів зернового ринку України. Володіє власним перевантажувальний термінал у Миколаївському морському порту річною потужністю 5 млн тонн, одинадцятьма річковими терміналами на Дніпрі і Південному Бузі, судноплавною компанією, суднобудівно-судоремонтним заводом. Компанія в 2017-2018 маркетинговому році (МР) експортувала 4,1 млн тонн зернових і олійних (в 2016-2017 МГ - 4,65 млн тонн). Компанія в 2017-2018 МГ транспортувала внутрішніми водними шляхами 2,5 млн тонн вантажів.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x