«Нібулон» відкрив сезон експорту зерна новими рекордами

«Нібулон» відкрив сезон експорту зерна новими рекордами
 
З початку нового 2018/19 МР компанія «Нібулон» вже експортувала близько 965 тис. тонн збіжжя. Якщо порівнювати аналогічні періоди в попередні роки, це найбільший показник за весь час діяльності компанії. Про це повідомила прес-служба компанії.

Згідно з повідомленням, попередній максимум був досягнутий ще  у 2015/16 МР і склав більше 915 тис. тонн. Найбільші досягнення «Нібулон» продемонстрував у серпні – більше 530 тис. тонн відвантаженого збіжжя. До цього часу компанія не перевищувала рекордний показник серпня 2013 року у 430 тис. тонн.

Незважаючи на щорічне зростання кількості експортерів (2088 компаній у 2017 році), «Нібулону» вдається залишатися на лідерських позиціях, що свідчить про дійсно високий рівень конкурентоспроможності підприємства. Слід також відзначити і збільшення обсягів річкових вантажоперевезень для оптимізації внутрішньої логістики як конкретні кроки, спрямовані на підвищення конкурентоспроможності української сільгосппродукції на світовому ринку.

Щодо географії експорту, частка країн Азії в структурі сумарного експорту компанії склала  64,5 % проти 47 % у 2016/17 МР. Така позитивна динаміка підтвердила правильність обраного компанією курсу на розвиток східних напрямків збуту продукції, що відповідає кон’юнктурі  світового ринку. Тільки частка Китаю минулого року зросла з 2,5 до 17,6 %.

У компанії розповідають про повернення до роботи з ринком Південної Кореї, куди було відправлено близько 200 тис. тонн продукції, у той час коли в попередньому МР контрактів з цією країною не було. Стабільно потужною залишається доля експорту компанії «Нібулон» до Індонезії. Уже другий рік поспіль, незважаючи на надскладні вимоги до якості та фітосанітарного стану вантажів, компанія долає відмітку в 12 % від загального експорту до цієї країни та продовжує нарощувати оберти, а також залучати нових клієнтів.

Також відзначається, ще одне досягненням минулого МР - це пряма участь компанії в державних тендерах Королівства Саудівської Аравії щодо закупівлі ячменю.

«Нібулон» як сумлінний і надійний постачальних з бездоганною репутацією та світовим ім’ям пройшов акредитацію компанії-постачальника в Зерновій організації Саудівської Аравії (SAGO), яка вже висловила своє задоволення роботою з українською компанією та бажання щодо збільшення об’ємів співпраці, - відмітили у компанії.

Довідково

ТОВ СП «Нібулон» (засновано в 1991 році) — один з найбільших операторів зернового ринку України. Володіє власним перевантажувальним терміналом в Миколаївському морському порту річною потужністю 5 млн тонн, одинадцятьма річковими терміналами на Дніпрі та Південному Бузі, судноплавною компанією, суднобудівно-судноремонтним заводом. Компанія в 2017-2018 маркетинговому році (МГ) експортувала 4,1 млн тонн зернових і олійних (в 2016-2017 МГ — 4,65 млн тонн). Компанія в 2017-2018 МГ транспортувала внутрішніми водними шляхами 2,5 млн тонн вантажів.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x