«Нібулон» цікавиться концесією госстивідора ХМТП

«Нібулон» цікавиться концесією госстивідора ХМТП

Делегація ТОВ «Сільськогосподарське підприємство (СП) «Нібулон» на чолі з генеральним директором компанії Олексієм Вадатурським у вівторок ознайомилася з роботою ДП «Херсонський морський торговельний порт» (ХМТП). Про це повідомляється на сторінці підприємства в Facebook.

«Все більше потенційних інвесторів, які хочуть стати частиною процесу концесії (...) Херсонським морським торговельним портом тепер зацікавилися і українські інвестори - ТОВ «СП «Нібулон». 2 жовтня представники компанії на чолі з генеральним директором Олексієм Опанасовичем Вадатурським відвідали ХМТП», - сказано в повідомленні.

«Ми раді такому інтересу до підприємства. Ми наочно демонструємо те, чим живе порт сьогодні і що можна поліпшити, досягнувши великих результатів завдяки спільній роботі з інвестором», - зазначив госстівідор.

ДП «Херсонський морський торговельний порт» та ДП «Стивідорна компанія (СК) «Ольвія» входять в число держпідприємств, на яких реалізуються пілотні проекти концесії в портовій галузі. Оголошення концесійних конкурсів очікується до закінчення нинішнього року.

Станом на вересень 2018 року зацікавленість в концесії госстивідорів ХМТП і «Ольвія» висловили понад 25 українських і зарубіжних компаній. У числі цих компаній - «Дніпро карго», «Укррічфлот», «Метінвест», «Нібулон», «Портінвест», Mitsubishi Corparation (Японія), China Harbour Engineering (Китай), Bunge (Сполучені Штати Америки), POSCO Daewoo (Корея), COFCO Agri Ukraine (Китай) і ін.

У вересні 2018 року британська Nectar Group і катарська QTerminals направили запити в Міністерство інфраструктури України щодо концесії ДП «ХМТП».

ТЕО пілотних проектів концесії госстивідорів ХМТП і «Ольвія» розроблені консорціумом міжнародних консультантів, сформованим ЄБРР і IFC. Пілотні проекти концесії госстивідорів затверджені Мінінфраструктури 23 червня 2016 року.

ТОВ «СП« Нібулон» (засновано в 1991 році) - один з найбільших операторів зернового ринку України. Володіє власним перевантажувальний термінал у Миколаївському морському порту річною потужністю 5 млн тонн, одинадцятьма річковими терміналами на Дніпрі і Південному Бузі, судноплавною компанією, суднобудівно-судоремонтним заводом. Компанія в 2017-2018 маркетинговому році (МР) експортувала 4,1 млн тонн зернових і олійних (в 2016-2017 МГ - 4,65 млн тонн). Компанія в 2017-2018 МГ транспортувала внутрішніми водними шляхами 2,5 млн тонн вантажів.

Джерело: Порты Украины

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x