Нібулон розпочав активну фазу будівництва терміналу у с.Тернівка

Нібулон розпочав активну фазу будівництва терміналу у с.Тернівка

ТОВ «Сільськогосподарське підприємство (СП) «Нібулон» розпочало активну фазу будівництва річкового перевантажувального терміналу в Тернівці (Вільнянський район, Запорізька область). Про це повідомила прес-служба компанії.

"Наразі на будівельному майданчику у розпалі земляні та загальнобудівельні роботи. Зокрема паралельно з вертикальним плануванням території, що передбачає насип окремих ділянок до 6 метрів з пошаровим ущільненням, проводиться забиття паль та формування пальних полів. Так, на сьогодні вже забито 1500 паль із близько 3500, що передбачені проектом. Завершуються роботи з бетонування фундаментів під робочу вежу та автомобілерозвантажувач, після чого об’єкти будуть передані іншим підрядним організаціям (ТОВ «Будівельна компанія» та ТОВ «ЦКС») під монтаж металоконструкцій" - повідомили у компанії.

Над зведенням вантажного причалу довжиною 130 м працюють фахівці перевіреного часом і надійного партнера компанії ТОВ ПБК «Укрдобробуд» (м. Київ). На сьогодні силами київської організації вже виконано 70 % земляних робіт, що передбачають заміну ґрунту на території причалу та засипання піску в його стіни. Паралельно з цим будівельники завершують забиття шпунтів. Усього для будівництва причалу буде використано  200 тонн шпунта загальною довжиною понад 3 км.

Загалом у будівництві високотехнологічного термінала компанії сьогодні задіяно близько 40 одиниць різної техніки, серед яких палебійні машини, великотоннажні гусеничні та автомобільні крани, самоскидів тощо.

Новозбудоване підприємство у Тернівці не лише забезпечить робочими місцями близько 120 людей, а й значно скоротить витрати аграріїв області на транспортування вирощеної сільгосппродукції. Загальний обсяг інвестицій компанії в реалізацію цього становитиме близько 23 млн. дол. США, а сума податкових і неподаткових платежів до бюджетів усіх рівнів та позабюджетних фондів від роботи філії «Тернівська» – понад 5 млн грн на рік.

Так виглядатиме перевантажувальний термінал у червні 2019 року

1

 

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x