Нібулон планує спустити на воду 6 суден у 2018 році

Нібулон планує спустити на воду 6 суден у 2018 році

Нещодавно керівництво суднобудівельного і судноремонтного заводу «Нібулон» повідомило про свої плани спустити на воду 6 суден та розпочати будівництво трьох нових.

Прес-служба передає, що наразі на стапельному майданчику активно готується до спуску перше несамохідне судно проекту В5000 довжиною 101 м. У прес-службі також підкреслили, що судно такого формату і такої довжини буде спускатися на підприємстві вперше. Такий запуск став можливим завдяки реконструкції заводського сліпа, а саме – будівництва двох додаткових спускових доріжок. Представники компанії нагадують, що на момент придбання майнового комплекс та створення на його базі заводу, підприємство могло виробляти судна довжиною не більше 70 метрів.

«На суднобудівному заводі також триває будівництво другого судна проекту В5000, яке буде спущено на воду в квітні цього року, і двох багатоцільових буксирів-кантователів потужністю 3500 л. с. (Проект Т3500). Крім цього, суднобудівним заводом «Нібулон» в 2018 році планується будівництво чотирьох буксирів проекту POSS-115, два з яких ми введемо в експлуатацію в серпні і вересні, і плавучого крана П140. Всього на воду в 2018 році буде спущено шість замовлень», - розповів директор ССЗ «НІБУЛОН»Дмитро Горбенко.

ССЗ «Нібулон» (до 2012 року - суднобудівний завод «Лиман», до 2000 року - Чорноморський судномеханічний завод) спеціалізується на повнокомплектному будівництві судів і судноремонті. Є суднобудівною та судноремонтною базою флоту агрохолдингу «Нібулон». У 2016 році завод переробив понад 6 тис. тонн металу.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x