«Нібулон» довів обсяги річкових перевезень вантажів до 2,5 млн тонн на рік

«Нібулон» довів обсяги річкових перевезень вантажів до 2,5 млн тонн на рік
У 2017/18 маркетинговому році судноплавна компанія «НІБУЛОН» транспортувала внутрішніми водними шляхами країни 2,5 млн тонн вантажів, розвантаживши таким чином дороги на понад 108 тис. вантажівок. Про це повідомляє прес-служба компанії.
Повідомляється, що тільки за цьогорічну  навігацію «НІБУЛОН» виконав 230 рейсів річками Дніпро та Південний Буг, перевізши близько 700 тис. тонн зернових та олійних культур.
Як зазначають у прес-центрі, таких рекордних показників компанії вдалося досягти завдяки ефективній та злагодженій роботі фахівців компанії, а також успішній інвестиційній програмі з відродження Дніпра та Південного Бугу як головних транспортних артерій України, яку «НІБУЛОН» реалізує спільно з Європейським інвестиційним банком, Європейським банком реконструкції та розвитку, Міжнародною фінансовою корпорацією та іншими міжнародними фінансовими установами світу. Зокрема після 25-ти років занепаду Південного Бугу «НІБУЛОНу» таки вдалось самотужки відновити судноплавство на 134-кілометровій ділянці водної артерії й транспортувати цією річкою вже понад 1 млн тонн зерна.

У рамках зазначеної програми компанія також зводить перевантажувальні термінали вздовж Дніпра та будує повнокомплектні унікальні судна на власному модернізованому заводі. Так, у планах «НІБУОНа» на найближчі роки – збудувати флот, який буде складатися зі 100 суден, щоб транспортувати 4 млн тонн зерна річками на рік, зокрема у 2018/19 МР поставлена ціль досягти показника – 3 млн тонн, а вже 2019/20 МР – 4 млн тонн.

Керівництво компанії переконане, що Україна має великий потенціал для переорієнтації власної логістичної інфраструктури на водний транспорт, якщо у державі будуть створені належні умови для повноцінного розвитку українського судноплавства та суднобудування.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x