На зерновому терміналі в Маріупольському порту розпочали встановлення силосів

На зерновому терміналі в Маріупольському порту розпочали встановлення силосів

У Маріупольському МТП в споруджуваному спеціалізованому перевалочному комплексі зернових вантажів почалися роботи по монтажу чотирьох силосів.

Про це повідомив директор ДП «Маріупольський морський торговельний порт» Олександр Олійник на своїй сторінці у Facebook.

Всього в проекті будівництві заплановано зведення 10 силосів.

«Не дивлячись ні на що, Маріупольський порт продовжує розвиватися. На території нашого підприємства будується найпотужніший в Азовському регіоні зерновий комплекс. Перша черга будівельних робіт йде у встановлені терміни», - повідомив Олійник.

На сьогоднішній день залито 50% фундаменту і забито 70% паль.Також фахівці приступили до виконання робіт по автоперевантаженню залізничної станції.

«Спасибі всім, хто в нас вірить! Не сумніваюся, що ще трохи і обсяг перевалки зернових в Маріупольському порту істотно зросте », - сказано в повідомленні.

Нагадаємо, що в Маріупольському МТП планується створити кластер з перевалки вантажів агропромислового комплексу (АПК) річною потужністю з перевалки 2 млн т зернових і 500 тис. т олії, потужності одноразового зберігання зерна - понад 130 тис. т. Проект АПК-кластера передбачає будівництво зернового терміналу, сучасних складських потужностей зі зберігання зерна та комплексу по зберіганню і перевалці масла.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x