На представників екологічної інспекції заведена карна справа за зловживання

На представників екологічної інспекції заведена карна справа за зловживання

Прокуратурою одеської області було відкрито кримінальне провадження на представників Державної екологічної інспекції в Південно-Західному регіоні Чорного моря за статтею 364 зловживання службовим становищем.

Екологічна інспекція давно викликає сумніви з приводу їх необхідності та прозорості їх діяльності. За нашою інформацією, для деяких суден вихід у відкрите море може коштувати до 6 тисяч доларів США.

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян за останні 3 місяці двічі давав пряме доручення профільному департаменту провести нараду, щодо проблем з екологічною інспекцією. Профільний департамент двічі не зміг провести відповідну нараду.

Експертна рада наразі проводить збір інформації про факти зловживання представниками екологічної інспекції, з подальшою обробкою та передачею інформації до відповідних органів правопорядку. Також експертною радою заплановано проведення спільного засідання з представниками МІУ, екологічної служби та іншими зацікавленими особами з метою прийняття відповідних рішень та змін.

Якщо ви стали свідками зловживань та у ваз є відповідні свідчення просимо надсилати їх на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

31250662 1589119917871432 7497245343680036864 n

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x