На Одещині запустили паромну переправу

На Одещині запустили паромну переправу

Пресслужба Держприкордонслужби України повідомила, що з 23 вересня у тестовому режимі запрацював пункт пропуску «Орлівка» для поромного сполучення.

"З завданнями українські прикордонники впоралися. Оформлення осіб і транспортних засобів було проведено в раніше заявлені короткочасні характеристики і без технічних затримок. При втіленні в життя контрольних подій прикордонники ще один протестували роботу технічних засобів, а ще з'ясували організацію взаємодії з працівниками контролюючих служб і поромного ансамблю ", - зазначено в повідомленні.

Будівництво паромної переправи почалося ще в 2015 році, спочатку її збиралися закінчити до 2017 року. Після чого терміни кілька разів переносилися.

Планується, що паромна переправа зможе пропускати близько 1 тисячі вантажівок та 250 легкових авто в день, а вартість через Дунай на поромі складе 1 євро з людини і близько 10 євро за легковий автомобіль.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x