На дніпровських шлюзах відкривається навігація

На дніпровських шлюзах відкривається навігація

З сьогоднішнього дня на дніпровських шлюзах відкривається навігація. Про це йдеться в повідомленні Асоціації "Річки України".

Сьогодні її розпочнуть на Запорізькому та Каховському шлюзах, 12 березня – на Дніпродзержинському, 19 березня – на Кременчуцькому, 26 березня – на Канівському, а 2 квітня – на Київському.

Цьогорічна навігацію стартує на два тижні раніше у порівнянні з минулим роком – торік вона розпочалася 20 березня.

"Відкриття навігації у такі терміни дозволить залучити на воду більші обсяги вантажів. Учасники галузі оцінюють кожен день навігації приблизно у 20 тисяч тонн на річці", – пояснив виконавчий директор Асоціації "Річки України" Дмитрій Козаченко.

З урахуванням фактичних метеорологічних умов, дати відкриття та закриття навігації можуть бути змінені з відповідним сповіщенням.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x