Миколаївський порт планує створити єдиний "Оpen space" офіс для сервісних підрозділів та служб безпеки

Миколаївський порт планує створити єдиний "Оpen space" офіс для сервісних підрозділів та служб безпеки

Миколаївський морський порт розглядає можливість створення єдиного офісу (Оpen Space) сервісних підрозділів і служб безпеки. Відповідне доручення дав керівник Адміністрації морських портів України Райвіс Вецкаганс під час робочого візиту до Миколаєва. 

Про це повідомляє прес-служба адміністрації порту.

Планується розглянути можливість розміщення у одному приміщенні служб екології, морської безпеки, чергової частини, пожежної частини, диспетчерської та інших служб в одній будівлі.

"Така організація роботи має сприяти більш оперативному та якісному вирішенню питань роботи порту, стивідорних компаній та інших підприємств", - йдеться в повідомлені. 

Також було розглянуто виконання показників роботи Миколаївської філії ДП «АМПУ» у 2018 році та окреслені пріоритети на 2019–й.

Зокрема, йшлося про реалізацію ключових інвестпроектів, капітальне будівництво та функціонування Медичного центру. Крім того, керівник АМПУ ознайомився з ходом будівельних робіт на причалі №8.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x