МТП «Чорноморськ» розпочав обслуговування регулярного сервісу EML

МТП «Чорноморськ» розпочав обслуговування регулярного сервісу EML

Морський порт «Чорноморськ» розпочав обслуговування нового регулярного чорноморського сервісу ро-ро оператора Euro Marine Logistics (EML), спільного підприємства японської Mitsui O.S.K. Lines (MOL) і норвезької Hoegh Autoliners. Про це інформують «Порты Украины».

За інформацією прес-служби ДП «Морський торговельний порт (МТП) «Чорноморськ», судно City of Amsterdam здійснило пробний захід судна 21 квітня, доставивши 442 легкових автомобіля Mazda, Subaru і Hyundai. Другий захід судна відбувся кілька днів тому. Судно доставило 348 автомобілів. Обробка судна здійснювалася на причалі №28 поромного комплексу (термінал №5) 6 травня.

«Обидва суднозаходи показали, що транзитні перевезення накатних вантажів через порт «Чорноморськ» економічно вигідні для всіх сторін-учасників», - зазначила прес-служба.

Про плани EML відкрити новий регулярний чорноморський сервіс стало відомо в березні 2019 року. Як очікувалося, в ротацію портів увійдуть Пірей, Новоросійськ і Чорноморськ.

ДП «МТП «Чорноморськ» оперує причалами №№1, 2, 7, 8 (виведений з експлуатації), 9 (секції I-III виведені з експлуатації), 10, 21, 22, 26, 27, 28 морського порту «Чорноморськ».

Мультимодальний термінал морського порту «Чорноморськ» (термінал №5) - єдиний в Україні, який спеціалізується на обслуговуванні залізнично-поромних і автомобільно-поромних ліній, а також суден типу ро-ро (roll-on / roll-off, з горизонтальним вантаженням). Термінал розташований на причалах №26-28. Потужності терміналу забезпечують функціонування Євро-Азіатського транспортного коридору, який з'єднує країни Західної Європи, України, Грузії і країни Азії.

Термінал може одночасно вести обробку двох залізничних поромів і двох автопаромів. Термінал має самостійні в'їзди для вагонів і автотранспорту. Потужності терміналу дозволяють щорічно перевантажувати 4,5 млн тонн вантажів в вагонах, близько 40 тис. великовантажних автомобілів і 250 тис. одиниць авто- і сільгосптехніки.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x