МІУ: концесія – це єдина перспектива розвитку порту у Херсоні

МІУ: концесія – це єдина перспектива розвитку порту у Херсоні

Учора, 21 лютого, Міністерство інфраструктури України провело нараду. Одним з питань, що виносилися на розгляд, стало покращення фінансового стану державного підприємства «Херсонський морський торговельний порт». До наради долучилися керівництво Міністерства інфраструктури України, в.о. голови АМПУ Райвіс Вецкаганс, представники Херсонської філії ДП «АМПУ», ДП «Херсонський морський торговельний порт».

Причиною таких обговорень стала заява Заступника Міністра інфраструктури України Юрія Лавренюка про те, що за результатами діяльності у 2017 році ДП «Херсонський морський торговельний порт» виявився збитковим.

«Міністерство інфраструктури отримало низку пропозицій від компаній, що зацікавлені у розвитку порту в рамках державно-приватного партнерства чи концесії. За підтримки ЄБРР та IFC з березня 2018 року планується розпочати роботу над техніко-економічним обґрунтуванням концесії Херсонського МТП, в якому будуть задіяні міжнародні консультанти. Завершення ТЕО та структури потенційної концесійної угоди планується до червня 2018 року. Це, в свою чергу, дасть можливість оголосити тендер на концесію «Херсонського МТП» до кінця 2018 року. Єдина перспектива розвитку порту – це концесія», - прокоментував міністр інфраструктури Володимир Омелян.

У ході наради також було зазначено, що АМПУ та Херсонський морський торговельний порт мають спільне бачення щодо розподілу та передачі на баланс порту прилеглої інфраструктури. Володимир Омелян відмітив, що активні дії уряду дозволять Херсонському порту нормально функціонувати та збільшити вантажопотік. Окрім цього, було підкреслено важливість правильного розподілу активів, їх реєстрації та підготовки до концесії.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x