Маріупольський морський порт переробив 1,5 млн тонн вантажів з початку року

Маріупольський морський порт переробив 1,5 млн тонн вантажів з початку року

Маріупольський морський порт з початку 2019 року станом на 25 квітня зафіксував вантажообіг 1.504 млн т. Про це свідчать дані диспетчерської адміністрації порту, інформують «Порты Украины».

Серед основних вантажів - чорні метали, зернові, олійні продукти та будівельні матеріали. На зазначену дату зафіксовано 127 суднозаходів.

З початку квітня вантажообіг склав 236 тис. тонн. Зараз під обробкою знаходяться чотири судна, у Керченській протоці чекають проходу ще два судна.

Маріупольський морський порт розташований в північно-західній частині Таганрозької затоки Азовського моря, в 14 милях від входу в затоку. Акваторія порту включає внутрішній і зовнішній рейди. Кількість вантажних причалів - 18, довжина вантажного причального фронту - 3,657 кілометра. Відповідно до реєстру АМПУ, єдиним оператором порту є ДП «Маріупольський морський торговельний порт».

Маріупольський морський порт в 2018 році скоротив вантажообіг в порівнянні з 2017 роком на 9,6% - до 5,887 млн ​​т. Питома вага порту в вантажообігу морських портів України склав 4,4% проти 4,9% в 2017 році. Порт обробив 490 суден.

Читайте також: Портовики чекають підпису Гройсмана під постановою проти корупції екологів

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x