Майбутнє ринку вантажних річкових перевезень: зростання чи занепад?

Майбутнє ринку вантажних річкових перевезень: зростання чи занепад?

Сьогодні відбувся круглий стіл «Розвиток ринку вантажних річкових перевезень в Україні», де влада, бізнес, представники неурядових організацій  та міжнародні експерти обговорили можливості, загрози та необхідні дії для розвитку вантажних річкових перевезень.

В першій частині заходу була презентована Зелена книга «Регулювання вантажних перевезень внутрішніми водними шляхами України», яка розроблена Офісом ефективного регулювання BRDO.

«Це дослідження присвячене пошуку та аналізу проблем застосування інструментів, що регулюють ринок внутрішніх вантажних річкових перевезень», - зазначив у своєму виступі Тарас Слободянюк, керівник сектору «Інфраструктура» Офісу ефективного регулювання BRDO.

На круглому столі було зазначено, що близько 50% актів ринку за результатами системного перегляду були визначенні як незаконні та/чи неактуальні. При цьому більшість актів які визначені незаконними є актуальними та  потребують внесення змін до чинного законодавства з метою закріплення підстав для їх прийняття, зокрема розширення повноважень МІУ.

Довідково: В серпні 2015 року був зареєстрований Проект Закону про внутрішній водний транспорт, який по сей час все ще поліпшується, доробляється. В цьому році був також внесений трьома народними депутатами альтернативний Проект Закону про внутрішній водний транспорт.

В ході обговорення учасники почули бачення Міністерства інфраструктури, щодо розвитку річкових перевезень, а також бачення народних депутатів, бізнесу та міжнародних експертів. Спільне було тільки те, що потенціал у річки є і вже б пора прийняти Закон «Про внутрішній водний транспорт» та врегулювати перевезення внутрішніми водними шляхами.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x