Контейнерний термінал «Одеса» обслуговуватиме три світові судноплавні компанії

Контейнерний термінал «Одеса» обслуговуватиме три світові судноплавні компанії

Контейнерний термінал «Одеса» німецької компанії HHLA International GmbH («КТО») розпочне обслуговування сервісів трьох міжнародних судноплавних компаній у травні.

За словами виконавчого директора з комерції підприємства «КТО» Ігоря Яровенка, у поточному місяці підприємство підтверджує наміри терміналу обслуговувати два нових сервіси міжнародних судноплавних компаній Hapag Lloyd та Yang Ming Line.

Наприкінці травня термінал також планує обслуговувати новий регулярний прямий сервіс компанії Maersk Line.

Керівництво терміналу вважає, що відкриття та обслуговування терміналом «Одеса» нових сервісів міжнародних компаній позитивно відобразиться на обсягах перевалки контейнерів.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x