Комітет водного транспорту Експертної ради при МІУ провів підсумкове засідання

Комітет водного транспорту Експертної ради при МІУ провів підсумкове засідання

16 лютого 2019 року, в місті Одеса відбулося засідання комітету водного транспорту.

У засіданні прийняв участь голова Експертної ради при МІУ, голова ГО «Всеукраїнський центр реформ транспортної інфраструктури», - Володимир Наумов.

Під час засідання члени комітету підсумували результати роботи за 2018 рік. Також було прийнято рішення в тижневий термін скласти план діяльності комітету на 2019 рік та надати його голові Експертної ради для внесення цих пропозицій в Орієнтовний План проведення консультацій з громадськістю МІУ на 2019 рік.

Наступним пунктом порядку денного було обрання нового керівника комітету водного транспорту. За результатами засідання, керівником комітету водного транспорту, одноголосно було обрано Широкова Максима Анатолійовича.

Нагадуємо, що комітет відкритий до співпраці та участі профільних фахівців що зацікавлені в розвитку водного транспорту. Стати членом Комітетів Експертної ради при Міністерстві інфраструктури України.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x