Колишній начальник Бердянської філії ДП «Адміністрація морських портів України» збільшив оклад своїй дружині

Колишній начальник Бердянської філії ДП «Адміністрація морських портів України» збільшив оклад своїй дружині

За інформацією прес-служби прокуратури в Запорізькій області, у результаті проведеної спільної перевірки органів прокуратури області та Нацполіції з питань додержання посадовими особами вимог Закону України «Про запобігання корупції» виявлено порушення вимог антикорупційного законодавства в діях колишнього начальника Бердянської філії ДП «Адміністрація морських портів України».

Встановлено, що колишній начальник порту в порушення вимог ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» не повідомив керівництво про наявність у нього реального конфлікту інтересів при вирішенні питання щодо збільшення розміру посадового окладу своїй дружині, яка займала посаду економіста 1 категорії в цій же філії, та вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів, підписавши відповідний наказ.

За вказаним фактом 06.12.2017 управлінням захисту економіки Нацполіції стосовно обвинуваченого складено протоколи за ч.1 та ч.2 ст.172-7 КУпАП.

Постановою Бердянського міськрайонного суду Запорізької області від 14.02.2018 вказану особу визнано винною з накладенням адміністративного стягнення у вигляді штрафу.

Обвинувачений подав скаргу в апеляційний суд, який залишив рішення місцевого суду без змін, скаргу порушення – без задоволення.

На даний момент він знятий з посади, з 16 березня цього року філію очолює інший керівник.

 

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x