Ізмаїльський порт отримав найбільший гідравлічний колісний перевантажувач в Україні

Ізмаїльський порт отримав найбільший гідравлічний колісний перевантажувач в Україні

ДП «Ізмаїльський морський торговельний порт» (ІЗМ МТП) придбало гідравлічний колісний перевантажувач Terex Fuchs MHL 880 (Німеччина). Про це повідомляється на сторінці порта МТП у Facebook.

Terex Fuchs MHL 880 на даний момент - найбільший перевантажувач в Україні. Вантажопідйомність машини на вильоті 16,5 метрів становить 8,1 тонн, а на вильоті 6,0 метрів - 31,3 тонн. Обладнаний вантажозахоплювальними пристроями для сипучих вантажів обсягом 2,5 куб / м, стрілою з вильотом 18,5 м, кабіною з кондиціонером, багатофункціональним дисплеєм, камерами бокового та заднього видів і т.д.

"Terex Fuchs MHL 880 вдвічі продуктивніше портального крана такий же вантажопідйомності, більш мобільний (завдяки наявності дизельної візки пересувається самостійно), дешевше в експлуатації (для виробничих цілей використовує електроенергію) і забезпечує кращий контроль і точність операцій. До того ж, його можна використовувати і для перевантаження по безгрейферной технології", - зазначається у повідомлені.

Згідно з реєстром ДП «Адміністрація морських портів України», ДП «ІЗМ МТП» є єдиним оператором Ізмаїльського морського порту.

Ізмаїльський морський порт розташований в акваторії Кілійського гирла річки Дунай. Кількість вантажних причалів - 24, довжина вантажного причального фронту - 2,696 кілометра.

Ізмаїльський морпорт в 2017 році скоротив вантажообіг в порівнянні з 2016 роком на 10,3% - до 5,097 млн ​​т. Питома вага порту в вантажообігу морпортів України склав 3,8% проти 4,3% в 2016 році.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x