Interlegal скасувала незаконну постанову екологічної інспекції

Interlegal скасувала незаконну постанову екологічної інспекції

Юристи Interlegal захистили клієнта в судовому спорі з Державною екологічною інспекцією Північно-Західного регіону Чорного моря. Про це повідомила прес-служба компанії.

Згідно з повідомленням, іноземна компанія — судновласник звернулася в Interlegal із запитом про захист прав та інтересів у спорі з державною екологічною інспекцією про притягнення капітана судна до адміністративної відповідальності. Підставою послужило нібито встановлений Державною екологічною інспекцією забруднення внутрішніх вод і територіального моря України, внаслідок скидання з судна баластних вод з перевищенням ГДК вмісту в них забруднюючих речовин.

Фактичні обставини, покладені в основу адміністративного правопорушення, свідчили про порушення посадовими особами державної екологічної інспекції численних нормативно-правових актів, що вказувало на незаконність постанови про притягнення до адміністративної відповідальності і наявність підстав для його скасування.

«Провівши велику досудову роботу, спрямовану на збір необхідних доказів, а також всебічний аналіз спірної ситуації з глибокою обробкою юридичної сторони лінії захисту, юристи Interlegal розробили правову позицію, спрямовану на максимально ефективний захист прав та інтересів клієнта», — зазначили у прес-службі.

При розгляді спору судом юристи компанії обґрунтували необґрунтованість тверджень представників Державної екологічної інспекції та незаконність оскаржуваного індивідуального акта, у зв'язку з чим його було скасовано судом.

За інформацією прес-служби, судове рішення у даній справі буде покладено в основу наступного процесу щодо стягнення коштів, сплачених як відшкодування збитків за забруднення вод.

Довідково

Міжнародна юридична служба Interlegal-спеціалізована компанія, з 1995 року практикуюча в сферах Transport, Shipping and International Trade. Вважається єдиним центром для ведення бізнесу в країнах Чорноморського/Азовського (Україна, Росія, Грузія, Туреччина, Молдова, Румунія та Болгарія) і Каспійського басейнів (Азербайджан, Туркменістан і Казахстан). Тісно взаємодіє з асоційованими офісами в 29 країнах світу.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x