Logo
Версія для друку

Генпрокуратура проводить обшуки в стивідорній компанії "Ніка-Тера"

Генпрокуратура проводить обшуки в стивідорній компанії "Ніка-Тера"

Представники Генеральної прокуратури України в четвер проводять обшуки в ТОВ «Морський спеціалізований порт (МСП) Ніка-Тера», який входить до групи компаній Group DF. Про це повідомила компанія Group DF на своїй сторінці у Facebook.

Згідно з повідомленням, обшуки в порту «Ніка-Тера», які проводяться Генеральною прокуратурою, не мають під собою правових підстав і є черговою спробою чинити тиск на Групу та її акціонера.

Обшуки проводяться з грубим порушенням Кримінально-процесуального кодексу та інших законів України. В процесі проведення слідчих дій неодноразово застосовувалася груба фізична сила відносно співробітників підприємства і в тому числі, жінок.

В результаті по суті рейдерського захоплення підприємства Генеральною прокуратурою, робота порту заблокована другий день під ряд.

Підприємство не може виконувати свої контрактні зобов'язання перед українськими та іноземними клієнтами. Це призводить до нанесення прямого збитку як самому бізнесу, так і господарській діяльності партнерів.

Крім того, робота такого великого інфраструктурного об'єкта як «Ніка-Тера» істотно впливає на економіку регіону та країни. Підприємство є одним з найбільших платників податків та роботодавців в регіоні. Тільки за 2017 рік податкові відрахування порту склали понад 250 мільйонів гривень.

Ми вважаємо, що подібні дії з боку правоохоронних органів не тільки завдають шкоди Group DF і її акціонеру, а й принижують імідж країни, погіршують бізнес-клімат, заважають розвитку бізнесу та перешкоджають інвестиціям.

Підкреслюємо, що підприємства Group DF і зокрема, порт «Ніка-Тера», працюють строго відповідно до українських законів і в повному обсязі виконують свої зобов'язання перед державою, співробітниками і партнерами.

Зі свого боку, Група має намір усіма законними способами захищати свої інтереси в українських і міжнародних правозахисних інституціях. А хід захисту буде широкомасштабно висвітлюватися в українських і міжнародних медіа.

Схожі матеріали (за тегом)

Останні з Пресс-служба

Всеукраїнський центр реформ транспортної інфраструктури 2015-2019 (c)