Екоінспектори знову намагаються затримати два судна в порту «Чорноморськ»

Екоінспектори знову намагаються затримати два судна в порту «Чорноморськ»

Інспектори Державної екологічної інспекції Кримсько-Чорноморського округу в понеділок зробили чергову спробу затримання судна нібито за забруднення акваторії морського порту «Чорноморськ». Про це повідомив директор компанії «Новік» Таріел Хаджішвілі.

«Не дивлячись на те, що прем'єр-міністр Володимир Гройсман підписав постанову Кабінету міністрів №367 від 27 березня 2019 року «Деякі питання дерегуляції господарської діяльності», яке скасовує контроль суднового ізольованого баласту - сьогодні була чергова спроба невідомими особами, які представилися Екоінспекторами, потрапити на т/г Servet Ana в Чорноморському морському торговому порту. Тепер хід за новоствореної капітаном від Морської адміністрації України - чи стане вона виконувати незаконні вимоги екологів або ж стане на бік закону?», - написав Хаджішвілі в Facebook.

Згідно з документом за підписом заступника начальника Держекоінспекції Олексія Кузьменка, який екоінспектори представили агенту і капітану судна Servet Ana, на водній поверхні акваторії Сухого лиману в районі корми судна нібито зафіксовано забруднення поверхневих вод невідомого походження. У зв'язку з цим держінспектори виявили бажання провести «заходи, пов'язані зі збором інформації, метою яких є отримання відомостей про масові явища забруднення поверхневих морських вод акваторії Іллічівської філії ДП «Адміністрація морських портів України» невідомого походження поруч з судном Servet Ana» і звернулися до капітана порту з вимогою затримати судно.

Також стало відомо, що аналогічний документ екоінспектори випустили щодо судна Bogdan, яке знаходиться біля причалу №12 морського порту «Чорноморськ».

За словами голови групи компаній Risoil S.A. Шоти Хаджішвілі, призначений Морською адміністрацією України капітан порту «Чорноморськ» Олександр Цимбалюк вимагає договір приєднання з ДП «Морречсервіс», і каже, що відхід без нього не оформить.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x