ДПЗКУ модернізує портовий елеватор у Миколаєві

ДПЗКУ модернізує портовий елеватор у Миколаєві

ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» розробила план модернізації Миколаївського портового елеватору, який дасть змогу підвищити його пропускну здатність до 3,5 млн. тонн.

Наразі потужність елеватору складає 60 тисяч тонн, а після реконструкції даний показник збільшиться ще на 70 тисяч тонн.

За словами голови правління державної корпорації Андрія Задираки, підприємство вже активно працює над проектом, який було ухвалено китайськими партнерами.

Проект також передбачає будівництво ще одного причалу та потребує узгодження із Адміністрацією морських портів та Міністерством інфраструктури України.

Підприємство очікує отримати від китайських партнерів згоду на використання кредитних коштів для виконання проекту вже у 2017 році. ДПЗКУ, згідно з генеральним договором з китайським партнером, зобов’язана відвантажувати до 5 млн. тонн щорічно.

Термін реалізації проекту складає близько двох років.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x